MŠ Kolonka

mail: kolonka.ms@email.cz

MŠ Kolonka / Aktuality

Vážení rodiče,

chtěly bychom Vám touto cestou poděkovat za zvládání nelehké doby v souvislosti s nastavenými opatřeními a pravidly, za jejich respektování a dodržování. Zároveň Vám chceme popřát klidný vánoční čas v rodinném kruhu s Vašimi blízkými.

Užijte si tento krásný čas v klidu a pohodě se svými dětmi bez stresu a bázně s láskou v srdcích.

Přejeme Vám ze všeho nejvíc pevné zdraví, hodně štěstí a úsměvů ve tváři po celý příští rok.

Mgr. Marcela Karmazínová a celý kolektiv MŠ

Zdobení vánočního stromečku

MěDDM Vlašim pořádá tradiční adventní akci pro děti MŠ a ZŠ.

Kdy: 16. 12. 2021, od 9:30 hodin

Kde: u Pampelišky

Z Mateřské školy Kolonka se akce účastní 3. a 4. třída od 10:00 hodin.

Rodiče, kteří by měli zájem přijít se na zdobení stromečku podívat, jsou srdečně vítáni.

Rozsvěcení stromečku na školní zahradě

Vystoupení dětí je možné zhlédnout po rozkliknutí odkazu zde:

Vánoční besídka dětí z MŠ Kolonka ve Vlašimi. - YouTube

Podzimní výlet 3. a 4. třída

V úterý 12. 10. pojedeme v 8:00 na výlet na Čapí hnízdo. Návrat na oběd, s sebou: pohodlné oblečení, batoh s pitím a ovocem.

Svačinu děti dostanou ze školky.

Zahajujeme kurz plavání

Ve středu 6. 10. startuje kurz plavání. Z MŠ odcházíme po svačině, cca v 9:15. Lekce probíhá od 10:00 do 10:45.

S sebou: batoh, přezůvky, plavky, koupací čepici, ručník, osušku, pitíčko, hřeben.

Cena je 80 Kč/lekce - platí se po kurzu pouze odchozené lekce

Tvoření skřítků Podzimníčků - 4. třída

Milí rodiče, zveme Vás a děti na "TVOŘENÍ SKŘÍTKŮ PODZIMNÍČKŮ," které se bude konat ve čtvrtek 14. 10. od 15:00 hod na školní zahradě, v případě nepříznivého počasí ve 4. třídě.  S sebou si přineste vše, co budete na tvoření potřebovat - např. přírodniny, větvičky, brambory, šípky, kaštany, listy, špejle, tavnou pistoli,...). Fantazii se meze nekladou.

Těšíme se na Vás a Vaše "Podzimníčky". :-)

FOTOGRAFOVÁNÍ

Vážení rodiče,

ve středu 22. 9. dopoledne proběhne fotografování dětí - "Podzimní soubor."

Zájemci, prosím, nahlaste se ve třídě. Děkujeme, tř. uč.

Vážení rodiče,

úplata za předškolní vzdělávání, kterou jste zaslali na náš účet v době uzavření MŠ v březnu a dubnu, Vám bude vrácena zpět na Váš účet. Těm, kteří užívali školku od 12.4. (IZS), bude za duben vrácena jen poměrná část.

J. Nácovská, VŠJ

Fotografování

Ve čtvrtek 27.5. proběhne fotografování, jak jednotlivých dětí, tak celých tříd.

Vážení rodiče,

od 3. 5. 2021 je umožněna osobní přítomnost všech dětí v MŠ.

Děti nebudeme testovat a nemusí mít roušky, ale Vás rodiče zatím nebudeme do mateřské školy pouštět.

Děti si od Vás převezmeme. Těšíme se na Vás.

Marcela Karmazínová

ředitelka MŠ

Informace k zápisu do MŠ Kolonka

Vážení rodiče, pro zobrazení souboru s informacemi klikněte po straně na "aktuality."

Informace k zápisu do MŠ Kolonka (pdf 437,86 kB)

Vážení rodiče, z důvodu nařízení vlády bude naše MŠ do odvolání uzavřena.

Zvolte stranu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další strana